Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Strona główna » Blog » NIebywale szybki i skuteczny sposób na wyczyszczenie skór!

NIebywale szybki i skuteczny sposób na wyczyszczenie skór!

Data dodania: 04-04-2023
Dziś dowiesz się jak w szybki i łatwy sposób wyczyścić i zaimpregnować skórę!

Czyszczenie skór to na pozór prosta czynność lecz nie jest to takie oczywiste, z tego artykułu dowiesz się jakich produktów użyć aby zrobić to dobrze a przede wszystkim bezpiecznie. A także dowiesz czego nie robić oraz jakich produktów pod żadnym pozorem nie wolno używać do pielęgnacji tapicerki skórzanej.


Pielęgnacja skór


Często w samochodach szczególnie z jasną skórzaną tapicerką możemy spotkac się z tym że skóra jest wysuszona i bardzo brudna, nierzadko gdy widzimy jasną skóre w nowym aucie wydaje nam się że jest czysta ale prawda może się okazać zgoła inna.

Dosyć często spotykanym problemem podczas pielęgnacji tapicerki skórzanej jest jej niewłaściwa konserwacja oraz używanie niewłaściwych produktów. Przez brak impregnacji skóry staje się twarda, wysuszona a także dużo bardziej podatna na przetarcia
oraz spękanie, pamiętajmy o tym że czysta skóra to matowa skóra czego większość społeczeństwa nie wie i wydaje im się że jeśli skóra się błyszczy jest czysta. Co jest oczywiście mitem ponieważ skóra która nie jest matowa a błyszczy się jest zanieczyszczona np. naszym naskórkiem, tłuszczami etc. i staje się wtedy bardziej podatna na uszkodzenia.

Kolejnym częstym problemem jest to że ludzie często używają niewłaściwych produktów oraz niełaściwej techniki do czyszczenia skóry.

Większość osób czyszcząć wnętrze środkami typu APC czyszczą nim także skórę co jest wielkim błędem ponieważ zawierają one dużą ilość sodu i potasu który powoduje dodatkowe wysuszanie powieżchni. A także zbyt mocne szczotkowanie powieżchni które nie ma sensu, to produkt ma wyczyścić skórę a nie tarcie.


Poniżej link do kanału youtube na którym pokazujemy jak w prawidłowy sposób wyczyścić i zaimpregnować skórę!
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu