Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Strona główna » Blog » Polerowanie lakieru w 5 minut! Czy to możliwe ?!

Polerowanie lakieru w 5 minut! Czy to możliwe ?!

Data dodania: 16-04-2023
Lakier typu UNIczyli zmora detailerów podczas polerowania, ale czy tak na prawdę jest? Czy da się to zrobić bardzo szybko a jednocześnie efektywnie.


Często detailerzy głowią się w jaki sposób dobrze wykończyć lakier UNI czyli tzw. piano black, mają oni problem  z wykończeniem ów lakieru, mikro ryski po podarciu pasty, mikro maring itd. a wszystkiego przyczyną jest brak zachowania należytej czystości!


Do korekty takiego typu lakieru należy używać wcześniej wyczyszczonego i zaimpregnowanego pada oraz jak najczystszych i możliwie najświerzszych mikrofibr. Po dobraniu odpowienich produktów w tym przypadku pasty w sprayu marki optimum (linki do produktów na dole) oraz padów marki Lake Country Manufacturing.


Na zaimpregnowany pad wełniany lub mikrofibrowy aplikujemy około 2 psiki pasty OPT Intensive Polish i przystępujemy do polerowania, po zakończeniu procesu cuttingu zmieniamy pad na gąbkowy pomarańczowy hdo ccs lub czarny hdo ccs w celu uzyskania masymalnego połysku. Następnie bierzemy paste wykończającą Hyper Polish i przystępujemy do procesu polerowania, przy pierwszych dwóch przejazadach stosujemy lekki docisk ok.1 kg a następnie polerujemy bez docisku. bierzemy wilgotną mikrofibrę (no rinse) a nastęnie suchą i docieramy element.


Poniżej film ukazujący cały proces krok po kroku:

LINKI DO PRODUKTÓW URZYTYCH W FILMIE:

https://cardna.pl/optimum-hyper-polish-535-ml-pasta-polerska-p-6.html

https://cardna.pl/lake-country-sdo-ccs-orange-5-5-140mm-p-752.html


https://cardna.pl/optimum-intensive-polish-535ml-pasta-l-scierna-p-546.html


Cardna

 

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Blog
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu